برگزاری دوره های آموزشی توسط شرکت کفا در شهر شیراز

کد خبر : #126
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 3 شهریور 1395 1:34
تعداد بازدید کننده : 864
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
برگزاری دوره های آموزشی توسط شرکت کفا در شهر شیراز
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
اولین سری از دوره های استانی در پارک علم و فناوری شیراز در استان فارس، توسط شرکت کفا برنامه ریزی و با موفقیت برگزار گردید.


دوره های آموزشی در شهر شیراز به موجب توافق انجام شده بین شرکت کارآفرینی و فن آوری ایران (کفا) و کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت کفا ماموریت یافت، تا به منظور توانمندسازی شرکت های دانش بنیان، نسبت به برگزاری دوره های آموزشی، کاربردی دارای اولویت برای شرکت های دانش بنیان و با حمایت مالی (60 درصد تخفیف) معاونت علمی و فناوری اقدام نماید.
با توجه به برگزاری تعدادی از این دوره ها در ماه های آبان و آذر 94 در شهر تهران و رضایت شرکت کنندگان از این دوره ها، برنامه ریزی برای برگزاری چنین دوره هایی در سایر نقاط کشور نیز در برنامه کار شرکت کفا قرار گرفت.
اولین سری از دوره های استانی در پارک علم و فناوری شیراز در استان فارس برنامه ریزی و با موفقیت برگزار گردید.
در این دوره ها علاوه بر ارائه مباحث علمی و عملی ارائه شده توسط اساتید، شرکت کنندگان نیز به پرسش و پاسخ و تبادل نظر با اساتید پرداختند که بر اثربخشی دوره ها تاثیر به سزایی داشت. به عنوان مثال در برخی دوره ها مانند کلاس طرح توجیهی و مالکیت فکری، شرکت کنندگان گزیده ای از طرح های خود را مطرح و تشریح نمودند و استاد دوره به توضیح در خصوص ایرادات و نقاط قوت، ضعف و پیشنهادات بهبود طرح ها پرداخت. همچنین در دوره قانون کار، تامین اجتماعی، مالیات مستقیم و ارزش افزوده و اظهارنامه، پرسش ها و موارد شرکت کنندگان توسط اساتید بررسی و پاسخ ها و راه حل های مناسب ارائه گردید.

 

“ برگزاری دوره های آموزشی توسط شرکت کفا در شهر شیراز ”