برگزاری اولین نشست پرسش و پاسخ با موضوع آشنایی با قوانین تامین اجتماعی توسط شرکت کفا

کد خبر : #180
تاریخ انتشار : یکشنبه, 2 آبان 1395 0:00
تعداد بازدید کننده : 845
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
برگزاری اولین نشست پرسش و پاسخ با موضوع آشنایی...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
اولین سری از نشست های پرسش و پاسخ با موضوع آشنایی با قوانین تامین اجتماعی توسط شرکت کفا با موفقیت برگزار گردید.

برگزاری اولین نشست ترویجی آشنایی با قوانین تامین اجتماعی ویژه شرکتهای دانش بنیان توسط شرکت کفا به موجب توافق انجام شده بین شرکت کارآفرینی و فن آوری ایران (کفا) و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، شرکت کفا به عنوان کارگزار رسمی فعالیت های آموزشی معاونت ، عهده دار برپایی نشست های پرسش و پاسخ گردید، همچنین با توجه به اهمیت موضوع تامین اجتماعی در اداره شرکت ها، موسسات، بنگاه های تولیدی و خدماتی، موضوع اولین سری از این نشست ها "آشنایی با قوانین تامین اجتماعی" انتخاب گردید.


اولین سری از نشست های پرسش و پاسخ با موضوع آشنایی با قوانین تامین اجتماعی در تاریخ سه شنبه 95/07/27 و در سالن همایش های شیخ بهایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد. به دلیل استقبال خوب متقاضیان از این نشست، ظرفیت ثبت نام به اتمام رسید و چندین نفر از متقاضیان به دلیل تکمیل ظرفیت، موفق به ثبت نام و حضور در نشست نشدند.


در آغاز نشست، جناب آقای منجم زاده ضمن خوش آمد گویی به حاضرین و توضیح اهداف برگزاری نشست، به بررسی و تشریح امکانات موجود در پرتال توانمند سازی و تجاری سازی معاونت علمی که برای بهره مندی شرکتهای دانش بنیان گنجانده شده، پرداختند ؛ در ادامه جناب آقای دیبایی به توضیح لینک های مرتبط با موضوع تامین اجتماعی موجود در پرتال و جدیدترین قوانین و دستورالعمل ها پرداختند.


در ادامه نشست، جناب آقای بدوی پور کارشناس محترم تامین اجتماعی، ابتدا به بررسی و تبیین موضوعات منتخب و در عین حال کاربردی در موضوع تامین اجتماعی پرداختند و در ادامه به سوالات دسته بندی شده که متقاضیان از قبل از طریق پرتال در اختیار برگزارکنندگان قرار داده بودند به صورت مبسوط پاسخ دادند. در خلال این مباحث شرکت کنندگان سوالات کتبی خود را در اختیار مسئول نشست، جناب آقای سیف قرار داده تا در طول زمان برگزاری نشست، به سوالات تک تک افراد پاسخ داده شود.


بعد از پذیرایی از شرکت کنندگان، قسمت دوم نشست آغاز شد؛ کارشناس محترم جناب آقای بدوی پور به سوالات کتبی حاضرین به صورت مبسوط پاسخ دادند و در این بین شرکت کنندگان با بیان ابهامات خود در ارتباط با قوانین تامین اجتماعی، به تبادل نظر با کارشناس و دیگر شرکت کنندگان می پرداختند.


در پایان نشست، فرم های نظرسنجی که در ابتدای نشست در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفته بود، جمع آوری شد، تا با دریافت نقطه نظرات شرکت کنندگان و تحلیل و بررسی آنها، برای هرچه بهتر برگزار شدن نشست های آتی برنامه ریزی گردد. همچنین کادر تصویربرداری ، در پایان نشست به مصاحبه با چند تن از شرکت کنندگان پرداختند و نقطه نظرات آنها را در خصوص این نشست و نشست های آینده جویا شدند.

 جدول تحلیلی نظرسنجی که در شکل ذیل نشان داده شده ، درصد رضایت مندی شرکت کنندگان را نشان میدهد:

 

“ برگزاری اولین نشست پرسش و پاسخ با موضوع آشنایی با قوانین تامین اجتماعی توسط شرکت کفا ”