دومین نشست هم‌اندیشی فعالان شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود

کد خبر : #241
تاریخ انتشار : شنبه, 4 دی 1395 10:24
تعداد بازدید کننده : 559
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
دومین نشست هم‌اندیشی فعالان شرکت‌های دانش‌بنیان...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
«دومین نشست هم اندیشی فعالان اقتصاد دانش بنیان و نوآوری» با حضور رئیس جمهور ، مدیران و اعضای شرکت‌های دانش‌بنیان ، اواسط دی ماه سال جاری در سالن اجلاس سران برگزار می شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی وفناوری رئیس جمهوری، دومین نشست هم‌اندیشی فعالان اقتصاد دانش‌بنیان در راستای فرهنگ‌سازی و ترویج موضوع اقتصاد دانش بنیان و معرفی کسب و کارهای نوین و شرکت‌های نوآور به همت معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری ، اواسط دی ماه سال جاری با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مسئولان برگزار خواهد شد.

این نشست در دو بخش نمایشگاه و نشست جمعی از مدیران و روسای شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای نوآور برگزار می شود و در بخش نخست بازدید رئیس جمهوری از نمایشگاه دستاوردهای این شرکت ها و سخنرانی ایشان خواهد بود ؛ ضمنا در این بخش فعالان دانش بنیان دیدگاه‌ها و نقطه نظراتشان را در خصوص شرکت‌های دانش بنیان مطرح می‌کنند.

بر اساس این گزارش ، در بخش دوم این هم اندیشی ، نشست پرسش و پاسخ در خصوص چالش‌ها و مسائل شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور بهزاد سلطانی رییس صندوق نوآوری و شکوفایی، محمود شیخ زین‌الدین معاون نوآوری و تجاری‌سازی معاونت علمی، سید محمد صاحبکار خراسانی رئیس امور شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی نمایشگاهی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و نیز دریافت کارت ورود به جلسه به آدرس سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (www.isti.ir) ، ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان (www.farhang.isti.ir) یا سایت امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان (www.daneshbonyan.ir) مراجعه یا از طریق لینک (این‌جا) ثبت نام کنند.

“ دومین نشست هم‌اندیشی فعالان شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود ”