قوانین

: #261
تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 بهمن 1395 11:08
تعداد بازدید کننده : 1883
ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
قوانین
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
  • توافقنامه بین استفاده کنندگان و شرکت کارافرینی و فن آوری ایران (کفا)

شرکت کارآفرینی و فن آوری ایران (کفا) با عنایت به قوانین جمهوری اسلامی ایران اقدام به تدوین قوانین و مقرراتی جهت استفاده کاربران محترم از سایت نموده است، که کاربران عزیز مجاز به ویرایش آن نخواهد بود. این قوانین به منظور استفاده ازخدمات ارایه شده دراین سایت بوده و کاربران محترم با ورود به این سایت موافقت خود را مبنی بر رعایت قوانین فوق اعلام می دارند.

 

  • تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده از سایت

خدمات و محتویات سایت کفا صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری کاربران عرضه شده است و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود بدون مجوز کتبی از شرکت کفا بدون ذکر منبع استفاده نماید.

 

  • لینک به سایت‌های دیگر

شرکت کارآفرینی و فن آوری ایران (کفا) با عنایت به رعایت حق نشر و برای سهولت کاربران موظف است که اخبار و مقالاتی که از دیگر محل ها تهیه و اقدام به درج در سایت خود مینماید را با لینک به محل اصلی خبر عنوان نماید، لذا وجود هر یک از این لینک ها به معنی تأیید یا ارتباط ما با اداره کنندگان محل اصل خبر نمی باشد و این سایت ها تحت کنترل شرکت کفا نبوده و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد. کاربران توافق می کنند مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه شان از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در کفا باشد، را خود برعهده خواهند داشت.

 

  • عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

کاربران گرامی به سایت کفا اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از قوانین مصوب جمهوری اسلامی ایران می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از سایت کفا به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.

 

  • رفع مسئولیت

وب سایت کفا، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.

 

  • قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از امکانات آموزشی 

ثبت نام کنندگان متعهد می شوند که زمان ثبت نام از اطلاعات جعلی و یا ساختگی استفاده نکرده و در صورت وارد نمودن اطلاعات غیر واقعی، شرکت کفا هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص برعهده نخواهد گرفت و مشکلات ناشی از آن متوجه شخص درخواست دهنده می باشد.

شرکت کفا مجاز به استفاده از نام و مشخصات ثبت نام کنندگان برای برقراری ارتباط در آینده است.

 

“ قوانین ”
تگ ها کفا